Sekstalgia.pl 11/2017

☰ MENU

Sekstalgia.pl

Numer 11/2017

Głos ludu

Cycki

Chcemy cycków!

Proszę o więcej zdjęć cycków.
Cycki, cycki, CYCKI, cycuszki, cycunie! Cycki!

Maniak cycków

OD REDAKCJI:

Drogi Maniaku Cycków, jeśli czujesz niedosyt, to wystarczy, że ściągniesz koszulkę i obejrzysz się w lustrze! W końcu hej - cycki to cycki!

Moja dziewczyna jest dziwna

Droga redakcjo!

Mam problem z dziewczyną. Ania była zawsze grzeczna i ułożona, ale ostatnio zaczęła zachowywać

się inaczej i zaczęło jej odwalać! Nie dość, że kontroluje mnie na każdym kroku, sprawdza z kim rozmawiam, założyła mi gps w samochodzie, to jeszcze robi awanturę o byle co. A ja naprawdę się staram i nie zdradzam jej, nie mogę jednak już nawet rozmawiać z własną matką! Powiedziała, że jeden wybryk i będę krótszy o 15 cm... Ostatnio zaczęła domagać się mojej krwi. Do łóżka zabiera nóż i twierdzi, że dopóki nie napije się mojej krwi, to nie będzie w stanie szczytować. Co robić? Dzisiaj powiedziała, że zabierze ze sobą tasak… Pomocy!

Martino

OD REDAKCJI:

Drogi Martino… uciekaj! A tak na poważnie to raczej UCIEKAJ! PAKUJ WALIZKI I SPIER... WIEJ!!! Niestety, ale niestabilne emocjonalnie laski tak mają. Na początku łapią faceta, okręcają go wokół palca, a potem pokazują swoją prawdziwą naturę.

Dlatego mamy dla Ciebie dobrą radę - zabieraj się od niej dopóki jeszcze nic Ci nie ucięła. Jeśli tego nie zrobisz, to następnym krokiem będzie zamknięcie Cię w piwnicy i przydzielenie racji żywnościowej w wielkości kubek wody i dwie kromki chleba… A chyba tego nie chcesz, prawda?
Co do krwi, to może po prostu odkryła w sobie naturę wampira, a może po prostu chce Cię zastraszyć? No cóż… stawiamy na to drugie.

Mój chłopak mnie zdradza

Droga redakcjo!

Mam wrażenie, że mój chłopak mnie zdradza. Wydaje mi się, że filtruje nawet ze swoją matką, więc musiałam zabrać mu telefon… Wczoraj rozmawiał też na poczcie z Panią z okienka i jak on się do niej ślinił!

A wcześniej powiedział słodko “dzień dobry” i “do widzenia” do kasjerki w markecie. Śledzę każdy jego ruch, co prawda jeszcze go nie przyłapałam, ale wierzę, że niedługo mi się uda. Trochę go zastraszam, on twierdzi, że przesadzam, ale od kiedy częściej mówię o krwi i o moim tasaku, to jego chęć na inne kobiety wyraźnie spadła. Macie jeszcze jakieś porady, jak go trzymać krótko? Na razie piwnica wydaje mi się zbyt drastycznym wyjściem, ale chyba się tak skończy… Jakie wymiary powinna mieć klatka na niego?

Ania

OD REDAKCJI:

Droga Aniu, dziękujemy Ci za Twój list. Czy możesz pokazać naszą odpowiedź swojemu chłopakowi? Tak? To bardzo poprosimy… MARTINO UCIEKAJ!!!!
Pozdrawiamy, Redakcja

Czytaj dalej »