Sekstalgia.pl 11/2017

☰ MENU

Sekstalgia.pl

Numer 11/2017

Plac zabaw

Za oknem wiśnie, w ręku róż bukiet...

Co jak co, ale jesienna pogoda sprzyja spędzaniu długich godzin w łóżku. Zamiast leżeć i nic nie robić, można wspólnie dobrze się bawić. I nie, nie mówimy tu o oglądaniu filmów i jedzeniu popcornu, a o czymś o wiele bardziej kreatywnym….

Jesienią warto jednak zadbać też o odpowiedni nastrój. A co będzie bardziej pasowało do tego okresu niż półmrok, mistycyzm i tajemniczość?

Extra Spanish - silne krople, 58.00 PLN

Zebraliśmy dla Was kilka gadżetów, które mogą pomóc w uchwyceniu odpowiedniego klimatu!

Świecie dla zapachu i do masażu

Świece w ciemnym pomieszczeniu dodają aury tajemniczości i zmysłowości. Czego nie zauważymy w ich wątłym świetle, to możemy sobie wyobrazić.

Do tego świece zapachowe doskonale wpływają na atmosferę, jeśli wybierze się jeden z naturalnych, zapachowych afrodyzjaków - jaśmin, drzewo sandałowe, ylang-ylang czy imbir.

Świece można wykorzystywać także do masażu. W tym celu należy zakupić specjalną

Silny afrodyzjak - 15ml, 29.00 PLN

świecę do masażu, która nie rozgrzewa się zbyt mocno, a stworzona jest jedynie z naturalnych, delikatnych składników.

Opaska na oczy

Nic tak nie pobudza, jak świadomość, że nie wiesz co się z Tobą w łóżku dzieje! Opaska na oczy to niezwykle prosty gadżet, który potrafi znacznie podnieść temperaturę w sypialni. Musisz tylko upewnić się, że Twoja partnerka nie będzie naprawdę widziała dzięki opasce. Wybierz więc aksamitny, ale gruby materiał, który nie przepuści światła.

Jeśli do zabawy włączysz piórka i kostki lodu, to na pewno otrzymasz piorunujący

Czytaj dalej »