Sekstalgia.pl 11/2017

☰ MENU

Sekstalgia.pl

Numer 11/2017

Szkoła przetrwania

Od Cockera do Mozarta, czyli seksualne typy kobiet

Jak świat szeroki i długi, tak każda kobieta ma inne upodobania… Czyżby? Nie można zaprzeczyć, że część kobiet świetnie odnajduje się w subkulturach, a łączy je nie tylko podobny strój, ale też podobne upodobania, także seksualne!

Emo - emocjonalnie niestabilna

Laski emo myślą ponoć tylko o jednym - o śmierci. Tak przynajmniej się powszechnie uważa, chociaż jeszcze powszechniej wiadomo, że tak naprawdę to tylko chwilowa faza.

Emo-dziewczyny muszą jednak sprawiać wrażenie bardzo nieszczęśliwych, więc co chwilę znajdują jakiś powód do emocjonalnych kłótni - a jak wiadomo w kłótni najlepsze jest godzenie się.

Metalówka - dużo złomu, fajne cycki

W gratisie dostaniesz natapirowane włosy, mocny makijaż i sznyty na rękach… zastanów się czy warto!

K-pop, czyli kurewski-pop

Subkultura K-pop

jest tym, czego większość osób nie ogarnia. Koreanskie gwiazdeczki śpiewające o nieszczęśliwej miłości upewniają swoje fanki w jednym - miłość to fikcja (za to seks jest jak najbardziej realny)! Zapuść grzywkę, ustylizyj się na jednego z ich idoli, puść oczko, a wszystkie laski będą Twoje!

Minus - wyglądając jak gwiazda K-popu zwiększasz szansę na to, że zainteresują się Tobą nie dziewczyny, ale ich koledzy...

Dresiara - na imię

jej Karyna

Dresiara, czyli dziewczyna dresa, to zazwyczaj prosta i nieskomplikowana laska, który lubi od czasu do czasu rzucić kurwą. Lubi też się ostro kurwić, tylko trzeba uważać, żeby nie przyłapał Was jej “miasiaczek”. Nie dla niej romantyczne wieczory i randki w kinie, zabierz ją w plenerek i przeleć w rytm jej ulubionej piosenki hip-hopowej!

Czytaj dalej »