Sekstalgia.pl 9/2017

☰ MENU

Sekstalgia.pl

Numer 9/2017

Głos ludu

Walenie z myślą o Panii Walerii

Szanowna redakcjo!

Ciągle walę myśląc o Panii Walerii. Wałęsam się po Wadowicach, rozważając o waginie Pani Walerii. Wagaruję i wyciągam wacka, a Pani Waleria wałęsa się w mych kosmatych rozważaniach. A każdy WF z Panią Walerią to walka ze wstającym wackiem!
Pomocy!

Wacek z Wadowic

OD REDAKCJI:

Drogi Wacku!
W tym wypadku pomoże chyba tylko waleriana. Ewentualnie dobre wyruchanie Pani Walerii!
Nauczycielki często pojawiają się w erotycznych fantazjach swoich uczniów. Niektórzy w nauczycielach nawet się podkochują. To nic złego czy dziwnego, w końcu nauczyciel jest autorytetem, kojarzy się z osobą obeznaną w świecie, inteligentną i w pewien sposób może pociągać.
Co więcej - sporo nauczycielek ma fantazje erotyczne o swoich uczniach! Czasami fantazje realizują się w życiu realnym, czasami nie.

Na szczęście walenie nie jest niczym złym. Więc na zdrowie!

Cycki

Cycki, cycki, cycki, cycki, cycki, cycki, cycki, cycki, WIĘCEJ CYCKÓW!!!

Maniak Cycków

OD REDAKCJI:

Drogi Maniaku Cycków!
Kobieta ma tylko parę cycków. Dwie sztuki. I jakoś więcej wyjść nie chce! Możemy się starać tak mocno, jak tylko chcemy, ale niestety - więcej cycków nie damy rady w naszej redakcji wyhodować.
Proponujemy jednak cieszyć się tym, co jest. W końcu każde cycki fajne są!

Jak zachęcić żonę?

Szanowna redakcjo!

Moja żona to stara prukwa, ale nadal ruchliwa. Tylko ona ciągle nie chce! A to głowa ją boli, a to już śpi, a to bierze się za robienie krokietów albo nagle musi psa wyprowadzić. Już brakuje mi pomysłów na to, jak zachęcić ją do seksu?

Stary Jary

OD REDAKCJI:

Stary Jary, dziękujemy Ci za list, który poruszył ważny problem!
Po pierwsze - przypomnij żonie, że seks działa rozluźniająco. Dzięki temu jej chroniczne migreny miną, jak ręką odjął. Do tego będzie znacznie lepiej sypiała i wypoczywała, więc nie będzie padać w objęcia Morfeusza zaraz po zmroku.
W ramach uatrakcyjnienia pożycia małżeńskiego możesz też spróbować wziąć ją znienacka przy krokietach. Stabilny stół lub blat kuchenny to doskonałe miejsce na igraszki. Co więcej, w kuchni znajdziesz masę produktów spożywczych, które możesz rozsmarować na swojej małżonce, a potem je zlizywać. To na pewno ją rozgrzeje do czerwoności i wróci jej ochota na małe co nieco.
Tylko psa w to wszystko nie mieszaj!

Wypadek przy masturbacji

Szanowna redakcjo!

Mam na imię Ania i mam 20 lat. Ostatnio masturbowałam się świeczką (tylko to miałam pod ręką), ale jej końcówka złamała się i utknęła. Niedługo mój chłopak wraca z delegacji i nie chcę, żeby świeczka nadal tam była. Próbowałam już wszystkiego, ale nadal tam siedzi!
Zdesperowana Ania

OD REDAKCJI:

Najdroższa Zdesperowana Aniu, masz dwa rozwiązania.
Pierwsze rozwiązanie, awangardowe, polega na podpaleniu końcówki świeczki.

Będzie bardzo boleśnie, ale dzięki temu Twoja cipka zostanie zalakowana. Po powrocie z delegacji Twój chłopak będzie mógł zerwać zabezpieczenie, co będzie dla niego ostatecznym dowodem Twojej wierności!
Lepiej, jednak jeżeli wybierzesz opcję numer dwa - wizytę u ginekologa. Zapewniamy Cię, że lekarze nie takie rzeczy widzieli. A jak nie widzieli, to będą mieli anegdotę, którą będą się dzielić z innymi kolegami. Jest spora szansa, że Twój ginekolog dzięki niej stanie się popularny!
Na przyszłość polecamy szczerze kupić dildo albo wibrator. To bezpieczne zabawki, które nie utkną ani nie złamią się w najmniej oczekiwanym momencie. Jest to też rozwiązanie mniej krępujące niż konieczność wytłumaczenia chłopakowi, dlaczego aż do czasu wizyty u lekarza nie możesz z nim uprawiać seksu.

Czytaj dalej »