Sekstalgia.pl 9/2017

☰ MENU

Sekstalgia.pl

Numer 9/2017

Plac zabaw

Wstawaj, pała! Czyli o erotycznych przebierankach

Sumienna sekretarka, powabna uczennica, troskliwa pielęgniarka, a może uzbrojona policjantka? Co łączy wszystkie te postacie? Fakt, że kobieta może stać się jedną z nich w ciągu kilku sekund! A wszystko dzięki erotycznym przebierankom.

Dlaczego przebieranki?
Dlaczego lubimy się przebierać do łóżkowych zabaw? Przede wszystkim dlatego, że jest to sposób na spróbowanie czegoś nowego, bez konieczności wymiana partnera lub partnerki.

Bo przecież podczas przebieranek nie tylko zmienia się strój. Zmiania się też podejście. I tak nieśmiała kobieta może stać się pyskatą uczennicą,

Uczennica w głowie ma zupełnie inne sprawy!

napaloną profesorką lub bardzo zawziętą policjantką. Przebieranki to sposób na zabawę i pokazanie się od zupełnie innej strony.

Niegrzeczna

Mundurek sexy uczennicy, 99.00 PLN

uczennica
Uczennice z założenia powinny być grzeczne. Ale nie wtedy, kiedy mowa o przebierankach! Strój uczennicy potrafi rozpalić niejednego faceta. Kojarzy się z młodym ciałem, pierwszymi przygodami erotycznymi i zakazanym owocem. W końcu, który facet za młodu nie próbował łapać pod ławką koleżanek za kolana?

Strój uczennicy zazwyczaj składa się z kusej lub wiązanej bluzeczki. Dół to koniecznie spódniczka o typowym, szkolnym kroju, zwykle w kratkę. Do tego szelki, pończochy i dwa kucyki lub warkoczyki przewiązane kokardką. Taka uczennica nie skupia się na słuchaniu nauczycieli, w głowie ma zupełnie inne sprawy!

Osobista sekretarka
Romans z sekretarką? Dlaczego nie! Szczególnie wtedy,

Kostium sexy pielęgniarki, 69.00 PLN
Czytaj dalej »